פורום חשבונאות בקלות צפיה בהודעה: המשך
לוגו
20/01/16 11:55
צילה אנקווה:

להלן בדיקה אם אני רושמת נכון את פקודות היומן, 

1. שולם לספק בשיק שהתקבל מלקוח והוסב                  חובה - ספק                                      זכות - לקוחות

2. נתנה הלוואה בשיק לעובד העסק                                חובה -הלוואה שנתקבלה                   זכות - עוש 

3. התקבלה הלוואה אשר הופקדה בחשבון עוש               חובה - עוש                                        זכות - הלוואה שנתקבלה

4. שולם בשיק בגין החזר ראשון על חשבון ההלוואה        חובה - החזר הלוואה                          זכות - עוש

5. נרכשו רהיטים בשיק                                                   חובה - ציוד משרדי                             זכות - עוש

6. שולם בשיק עבור הובלת רהיטים לעסק                      חובה - הוצאות הובלה מספק            זכות - עוש

7. נמכרה סחורה בשיק                                                  חובה - עוש בנק                                 זכות - מכירת סחורה

8. שולם במזומן עבור הובלת סחורה ללקוח                   חובה הוצאות הובלה ללקוח                זכות - קופה

9. שולם במזומן עבור הובלת סחורה ללקוח                   חובה - הוצאות הובלה סחורה ללקוח        זכות - קופה

10. נמסר לספק שק דחוי על התחייבות קודמת              חובה ספק                                              זכות - שקל"פ

11. נמכרה סחורה תמורה שק דחוי                                חובה - שקל"ק                                        זכות - שקל"פ

12.שק דחוי שהתקבל בעבר מלקוח הוסב לספק           חובה - ספק                                            זכות שקל"פ

13. שולם עבור שימוש בטלפון                                      חובה - הוצאות טלפון                             זכות - עוש (לא רשום לי את מי לזכות ולכן רשמתי עו"ש)

14. התקבל מזומנים בגין ביצועה הובלה ללקוח            חובה - קופה                                         זכות - הכנסות מהובלה

15. שק דחוי של העסק נפרע על ידי חשבון עוש בנק       חובה - עו"ש בנק                                   זכות -שקל"פ

16. חשבון עו"ש בנק זוכה בריבית על פקדון הבנק        חובה - הוצאות ריבית                            זכות - עוש בנק

(רשמתי פקודות יומן כדי לבדוק איך פתרתי, טוב שיש את מי לשאות, נראה לי גם שהתבלבלתי קצת, זה מאוד עוזר לי להבין , דבר שני אם זה קצת מוגזם שאני פותרת תרגילים ושולחת

אליך לבדיקה, תרשום לי אני אקפיד לשאול שאלות כלליות בלי לשלוח לך תרגילים, זה חשוב לי לדעת אם זה מפריעה) אני מאמינה שעם הזמן בהמשך התרגילים אני אדע להסתדר

לבד)   תודה על כל העזרה.

תגובות (1):

• zvi hol: 22/01/16 10:58

כן צילה אני חושב כמוך לגבי שאלות כלליות עדיף כך

לגבי השאלה  הספציפית יש לך טעויות ב

1,2,4,6,7,11,12,15,16

You must be logged in to post.