פורום חשבונאות בקלות צפיה בהודעה: המלצה על המכללה
לוגו
10/11/21 18:17
ויקי פישר:

צביקה וגלית היקרים לי מאוד!

בדחילו ורחימו בחודש נובמבר 2020 פגשתי קבוצה של אנשים כול אחד אוחת עם סיפור ממלא את הלב. 

התגבשנו לקבוצה שמילים לא יכולות לתאר. ונפגשנו פעמיים בשבוע באון ליין אנשים מכול הארץ

בתחילה לא הבנתי מה אני עושה בשיעורים ולמה בחרתי ללמוד דווקא הנה"ח. ומה לי ולפעולות יומן, ניכיון צ'קים, חישובי ריבית ואיזו הלוואה כדי לקחת. ומה הקשר של מס תשומות למע"מ עסקאות.

וככול שהזמן עבר פשו אני והמספרים והמושגים התאהבנו.

וכול זה קרה בזכות מרצה שעשה עבורי תיקון! למורת המתנות שלי שהן דיסלקציה ודיסקלקוליה . 

ממש לא מובן מאליו כלל וכלל שיטת הלימוד,ההנגשה, העקשנות שאני אצליח למרות שהיו רגעים שחשבתי לפרוש. צביקה לא ויתר לי ולא ויתר עלי. וגלית שמנהלת את כול האופרציה הנפלאה הזו שנקראת מכללת חשבונאות בקלות

עשו עבורי את הדרך הזו להצלחה ושאני יכולה ומסוגלת.

שלכם באהבה גדולה והערכה אין סופית

ויקי פישר

לפני כמעט שנה התחלתי ללמוד, כתבתי בקבוצה שלנו שאני חושבת להתחיל ללמוד אבל מאוד מפחדת. 
מפחדת מהקול הזה שליווה אותי כול כך הרבה שנים והחזיר אותי לכיתה ח' שיועצת בית הספר אמרה שאין לי את הראש המתמטי של אחיי הגדולים ואולי אולי אולי אהיה פקידה שמכינה קפה.
לפני כמעט שנה התחלתי ללמוד, כתבתי בקבוצה שלנו שאני חושבת להתחיל ללמוד אבל מאוד מפחדת. 
מפחדת מהקול הזה שליווה אותי כול כך הרבה שנים והחזיר אותי לכיתה ח' שיועצת בית הספר אמרה שאין לי את הראש המתמטי של אחיי הגדולים ואולי אולי אולי אהיה פקידה שמכינה קפה.

תגובות (1):

• zvi ho: 01/12/21 14:55

ויקי אלופה

כל הכבוד על הרצון ההתמדה וההצלחה היפה , המשיכי לעשות חיל בסוג 3

צביקה

You must be logged in to post.