לוגו

לימודי חשבונאות בתל אביב


מתעניינים בלימודי חשבונאות בתל אביב? הידעתם שלימודי הנהלת חשבונות הם דרך מעולה להשתלב בשוק העבודה. מי שלומד חשבונאות 1+2+3 יכול להשתלב במבחר תפקידים בכל תחומי המשק. הנהלת חשבונות היא פשוט חובה בעולם העסקים והכלכלה המודרני. כל עסק, קטן או גדול, ואפילו עמותות ללא מטרות רווח תמיד מתנהלות עם תנועות של כספים נכנסים ויוצאים וחייבים מי שינהל את החשבונות. לימודי חשבונאות 1+2+3 כוללים את כל מה שמנהל חשבונות צריך לדעת בשביל להשתלב בכל תפקיד ובכל ארגון. אין שום צל של ספק שלימודי חשבונאות בתל אביב הם דרך מעולה להתחיל את הקריירה. לימודי הנהלת חשבונות מתחלקים לרמות, כאשר הבסיסי זה 1+2 והמתקדם ביותר זה חשבונאות 3. מי שרוצה להתחיל בקריירה בתחום הנהלת חשבונות יכול להתחיל עם הלימודים הבסיסים בקורס של כמה חודשים ומיד להשתלב בשוק העבודה. אך מי שבאמת רוצה לשלוט בצורה מוחלטת בכל סוגיות הנהלת החשבונות ולהיות מסוגל להשתלב בחברות גדולות, בעלות פעילות פיננסית מורכבת, צריך ללמוד חשבונאות 1+2+3. בחברות גדולות אלו ישנו פוטנציאל למשכורות מאוד גבוהות.

חומר לימוד הנהלת חשבונות סוג 1+2

מי שלומד חשבונאות בתל אביב יקבל את חומרי הלימוד שלו במוסד הלימודים. אך האמת שלא חייבים ללמוד במכללה, בהחלט ניתן ללמוד באופן עצמאי ולגשת למבחנים. המבחנים הם מטעם משרד התמ״ת ולא מטעם המכללות, כך שאם אתם מרגישים שאתם יכולים להתמודד עם זה לבד בהחלט ניתן לעשות זאת. מי שלומד לבד צריך חומר לימוד הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולשם כך תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט. ראשית כל עליכם לבדוק את סיליבוס הלימודים ונושאי המבחן. באתרי אינטרנט רבים תוכלו למצוא מידע והסברים בתחום הנהלת החשבונות, כולל הסברים ודוגמאות ואפילו תרגילים לעשות. עוד כלי חשוב שחייבים להשתמש בו הוא פתרון מבחנים משנים קודמות. חשוב לתרגל מבחנים קודמים וניתן לעשות זאת באמצעות האינטרנט.

חומר לימוד הנהלת חשבונות סוג 3

כפי שכבר אמרנו הלימודים מתחלקים לחשבונאות 1+2+3, כאשר בדרך כלל אנשים מתחילים מלימודי הנהלת חשבונות 1+2 בו זמנית ורק אחר כך חלקם ממשיכים ללימודי חשבונאות סוג 3. מי שלומד חשבונאות סוג 3 יכול להשתלב במבחר עבודות, מעבר למנהל חשבונות הוא יכול להיות גם יועץ מס או חשב שכר; אלו תחומים שתמיד יש בהם ביקוש לעובדים. חומר לימוד הנהלת חשבונות סוג 3 כולל עוסק בעיקר בחשבונאות פיננסית ונלמדים בו נושאים כמו: ניתוח דוחות כספיים, השקעות בניירות ערך לטווח קצר או ארוך, מימון ועוד.