לוגו

חיילים משוחררים וסתם אנשים שהחליטו ללמוד בגיל מאוחר מתעניינים בלימודי הנהלת חשבונות ברחובות. מבין כל אפשרויות הקריירה, לימודי הנהלת חשבונות ברחובות, הן בהחלט אחת האופציות החמות בשוק. כמובן שחשוב שהנושא יעניין אתכם ואם אתם בעניין בהחלט זוהי יכולה להיות תחילתה של קריירה מופלאה. אם לא השתכנעתם, חכו שתשמעו כמה מרוויח מנהל חשבונות.

אפשרויות בשוק העבודה - חשבונאות סוג 1+2 עבודה


חשוב שתבינו שכל ארגון צריך מנהלי חשבונות, מחברות קטנות ובינונית ועד חברות ענק. כל החברות צריכות מנהלי חשבונות אשר יטפלו בכל הרישומים החשבונאיים והתנועות הפיננסיות וכמובן יפיקו את כל הדוחות החשובים. מסיבה זה ישנן הרבה אפשרויות חשבונאות 1+2 עבודה. כל ארגון צריך מנהלי חשבונות אפילו אם לא מדובר בארגונים הקשורים לתחום הפיננסי כמו בנקים וחברות ביטוח; אלו יכולות להיות חברות בתחום הייצור, חברות בתחום המכירות ואפילו אתרי אינטרנט המנהלים פעילות עסקית. כל מי שנרשם ללימודים תמיד צריך לחשוב קדימה, על היום שיכנס לשוק העבודה בתחום שלו וזה בהחלט מעודד לדעת שישנן הרבה אפשרויות עבודה. כאשר אתם חושבים על חשבונאות סוג 1+2 עבודה תהיו מודעים לכך שזו רק ההתחלה. אתם יכולים להתקדם ולטפס בהיררכיה הארגונית. שכר מנהלת חשבונות סוג 2 בממוצע הוא כ 6000 שקלים אך בארגונים מסוימים ניתן להגיע לסכומים הרבה יותר גבוהים. שכר מנהלת חשבונות סוג 2 נחשב לגבוה בהתחשב בכל שמדובר בלימודי תעודה המאפשרים לכם להתחיל לעבוד מיד עם סיום הלימודים ומעבר בחינות ההסמכה.

לימודי הנהלת חשבונות ברחובות

אם גם אתם רוצים לימודים שבסופם ישנם סיכויים גבוהים למצוא עבודה בשכר נאות, בהחלט מומלץ לכם להתעניין בלמודי הנהלת חשבונות ברחובות. הלימודים מתאימים לחיילים משוחררים וכל מי שרוצה ללמוד. לימודי הנהלת חשבונות ברחובות נמשכים מספר חודשים ובסופם יש לגשת לבחינות ההסמכה. תנאי הקבלה ללימודי הנהלת חשבונות ברחובות הם קלים ומסתכמים בעיקר בדרישה ל 12 שנות לימוד. במהלך הלימודים תלמדו את כל מה שצריך על מנת לעבור את הבחינות של משרד התמ״ת. בתכנית הלימודים תוכלו ללמוד את יסודות החשבונאות והתקינה החשבונאית בצורה אשר תכין אתכם לשוק העבודה בצורה הטובה ביותר.