לוגו

למה כדאי ללמוד הנהלת חשבונות

שואלים את עצמכם למה כדאי ללמוד הנהלת חשבונות? מה בעצם רוצה מי שהולך ללמוד מקצוע? מי שהולך ללמוד מצפה למצוא עבודה בתחום ולקבל משכורות גבוהות וגם להתקדם בהיררכיה הארגונית. מהבחינה הזו בהחלט כדאי ללמוד הנהלת חשבונות. אם תפתחו את מודעות הדרושים בעיתונים תוכלו לראות שישנו ביקוש גבוה למנהלי חשבונות וניתן להשתלב בעבודה גם ללא ניסיון. אין צורך בתקופת התמחות בשכר רעב כמו במקרה של רואי חשבון. עוד נקודה חשובה היא מבחר התחומים במשק בהם ניתן להשתלב. כל ארגון צריך מנהלי חשבונות ולכן אתם יכולים להשתלב בכל ענפי המשק; זהו יכול להיות מפעל בתחום המזון, בית קפה, יבואן או כל עסק אחר. כאשר אתם לומדים הנהלת חשבונות אתם אתם אינכם מוגבלים לענף מסוים במשק. זוהי נקודה חשובה בגלל שלעתים ישנם ענפים הנמצאים במשבר ומפטרים בהם עובדים אך כאשר התחום שלכם מתאים למגוון תחומים במשק אתם פחות חשופים לסכנה הזו. מעבר לזאת חשוב לדעת שמנהלי חשבונות יכולים להתקדם יפה בהיררכיה הארגונית ולהגיע לתפקידים בכירים בארגון. אז בפעם הבאה שתשאלו את עצמכם מה ללמוד ולמה לימוד חשבונאות, אתם יכולים להיות בטוחים שזוהי החלטה נכונה.

מחיר לימודי הנהלת חשבונות

כאשר מדברים על לימודי הנהלת חשבונות חשוב לדעת שישנם כמה רמות, סוג 1,2 ו 3. מחיר לימודי הנהלת חשבונות משתנה בהתאם לקורס שלקוחים. ברוב המקרים סוג 1+2 נלמדים יחדיו וסוג 3 נלמד בנפרד. עלות קורס הנהלת חשבונות היא בדרך כלל בסביבות 5000-7000 שקלים תלוי במסגרת הלימודים ומוסד הלימודים. מחיר לימודי הנהלת חשבונות הוא יחסית זול בהשוואה ללימודים אקדמיים והתמורה היא רבה מכיוון שניתן למצוא עבודה טובה בקלות. מי שרוצה לחסוך בעלות קורס הנהלת חשבונות יכול לנסות ללמוד בעצמו ורק לגשת לבחינות של משרד הכלכלה. זה בהחלט אפשרי וישנם אנשים שעושים זאת, אך למרות זאת לימודים במכללה הם בדרך כלל הדרך המתאימה עבור רוב האנשים, בעיקר בזכות בזכות המסגרת היוצרת מחויבות והמורים אשר מסבירים כל דבר.


עכשיו שאתם יודעים למה לימוד חשבונאות ומהי עלות קורס הנהלת חשבונות, אתם יכולים לקבל את ההחלטות שלכם. מי שיבחר בלימודי הנהלת חשבונאות יכול למצוא את עצמו תוך מספר חודשים עובד בעבודה חדשה ומכניסה.