לוגו

קורס הנהלת חשבונות בפתח תקווה

הנהלת חשבונות היא אחת הפונקציות החשובות ביותר בארגון. מנהלי החשבונות אחראים על רישום כל התנועות החשבונאיות הנובעות מפעילות הארגון. העבודה של מנהלי החשבונות מספקת מידע חשוב למנהלים, מידע התומך בהחלטות עסקיות ופיננסיות; כמו כן הם מפיקים דוחות לצרכי מס. ברור שכל ארגון, קטן או גדול, חייב לעבוד עם מנהלי חשבונות וזוהי הסיבה מדוע כדאי לכם לשמוע עוד על קורס הנהלת חשבונות בפתח תקווה.

קןרס הנהלת חשבונות בפתח תקווה יכול להיות הדלת שלכם לעולם העסקים. שוק העבדוה הישראלי הוא אינו שוק קל וצעירים רבים מתקשים למצוא עבודה אפילו כאשר יש להם תואר אקדמי. הסיבה לכך שכולם רוצים ניסיון ולבוגרי אוניברסיטה טריים אין ניסיון. אך לא כל המצב בהנהלת חשבונות. מי שמסיים קורס הנהלת חשבונות בפתח תקווה יכול להשתלב באופן מייד בשוק העבודה.

במהלך הלימודים בקורס הנהלת חשבונות בפתח תקווה תתנסו בחומר תיאורטי והרבה תרגילים בהנהלת חשבונות על מנת לתרגל את החומר. תרגילים בהנהלת חשבונות הם חשובים מאוד לצורך ההכנה למבחנים. מוסדות הלימוד מספקים תרגילים בהנהלת חשבונות אך כמובן שתוכלו למצוא עוד תרגילים באינטרנט. חשוב לעשות הרבה תרגילים בהנהלת חשבונות אך גם לתרגל מבחנים משנים קודמות.

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 מחיר

קורס הנהלת חשבונות בפתח תקווה הוא השקעה משתלמת. בעוד לימודים לתואר אקדמי מתחילים בעשרת אלפים שקלים ומעלה, קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 מחיר הוא כחמשת אלפים עד שבעת אלפים שקלים. השוני הוא לא רק במחיר אלא גם במשך זמן הלימודים. קורס הנהלת חשבונות נמשך כמה חודשים ובסופו מוצאים עבודה; לימודים אקדמאיים נמשכים כמה שנים ובסופם קשה מאוד למצוא עבודה.

קורס הנהלת חשבונות סוג 3 עלות

לימודי הנהלת חשבונות סוד 3 הם לימודים מתקדמים יותר שניתן לבצע לאחר לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 ולאחר צבירת מעט ניסיון. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 עלות היא כ 5000-6000 שקלים. קורס הנהלת חשבונות סוג 3 עלות עלולה להשתנות מעט בין מוסדות הלימודים השונים ומומלץ לבצע השוואת מחירים.